Āra treniņi ar Sintiju Katkeviču siltajā sezonā, vasaras periodā!

āra treniņi
āra treniņi

Tu jau noteikti zini, ka sportošana ir svarīga, lai saglabātu labu veselību un pašsajūtu. Vēlos Tevi iepazīstināt ar āra treniņiem, kas ir lielisks veids, kā uzturēt fizisko formu un iegūt papildus enerģiju. Āra treniņi ar Sintiju Katkeviču – treniņus vadu es personīgi – sertificēta fitnesa trenere ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi fitnesā.

Āra treniņi piemēroti visiem sagatavotības līmeņiem!

Ja vēlies uzlabot savu veselību un izturību, tad āra treniņi ir lielisks risinājums, kas ir piemērots visiem līmeņiem – gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem vingrotājiem. Fizisko slodzi piemēroju katram individuāli, atkarībā no vispārīgās fiziskās sagatavotības. Ja esi iesācējs, tad parādīšu vieglāk izpildāmus vingrinājumus un otrādi.

Treniņus organizēju pavisam nelielās grupās, bieži pat tikai 2 vai 3 cilvēkiem,  tādā veidā maksimāli pēc iespējas pievēršot uzmanību katram dalībniekam.

Svarīgākā info (sk.zemāk) par āra treniņiem!

treniņi ar Sintiju Katkeviču

Treniņu norises vieta: Ziedoņdārzs: Sporta laukums

Treniņu dienas un treniņu laiki:

Otrdiena, Ceturtdiena pl.19:00

Treniņu ilgums: 45 min.

Plānā:
– iesildīšanās
– spēka treniņš – vingrinājumi ar savu svaru un mazo inventāru (tas tiek nodrošināts) dažādām muskuļu grupām, ņemot vērā vispārējo fizisko sagatavotību
– atsildīšanās, stiepšanās

Ieguvums:
– fiziskās aktivitātes svaigā gaisā;
– nav jāmaksā par sporta zāles abonamentu;
– iespēja sportot pavisam mazā, privātā grupā, vienlaicīgi saglabājot privāta treniņa principu.

Dalības maksa:

1 privātais treniņš ārā – 25 EUR

Treniņš 2 -3  cilvēku grupā – 15 EUR no personas

Treniņš 4-5 cilvēku grupā – 10 EUR no personas

NODARBĪBAS SĀKSIES NO 9. MAIJA.

Strādāju arī ar apdrošināšanas kompānijām. Sporta nodarbības ir iekļautas apdrošināšanas polises segto izdevumu klāstā – lūdzu noskaidro to, vai konkrēti Tava apdrošināšanas polise sedz sporta nodarbības (segums – sports).

Treniņi ārā ne tikai ir efektīvi, bet arī patīkami un motivējoši! Pievienojies āra treniņiem, lai sasniegtu savus mērķus un izbaudītu sportošanas prieku svaigā gaisā! Atceries, ka fiziskā forma ir tikai sākums ceļā uz veselību un labsajūtu, tāpēc kusties, sporto un baudi dabu kopā ar mani!

Kā pieteikties?

Lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu!

Pēc pieteikuma saņemšanas, es atsūtīšu rēķinu priekšapmaksai. Ja neesi saņēmusi rēķinu, lūdzu, pārbaudi savu e-pasta surogātpastu (jeb “spam” mapi). Ja arī tur rēķins nav un Tu to neesi saņēmusi 12 stundu laikā no pieteikuma nosūtīšanas, lūdzu, sazinies ar mani Facebookā!!!

JA VĒLIES PIETEIKTIES JAUNĀKAJAM NOTIEVĒŠANAS (UZTURA) MARATONAM, KAS ILGST 4 NEDĒĻAS, TAD TO VARI IZDARĪT SPIEŽOT UZ ŠĪ TEKSTA – CENA DALĪBAI NOTIEVĒŠANAS PROJEKTĀ IR 49 EUR UN SAŅEM GAN NOTIEVĒŠANAS PLĀNU UN DALĪBU SLĒGTĀ FACEBOOK GRUPĀ, GAN ARĪ ONLINE VINGROŠANU 4 NEDĒĻU GARUMĀ.