14 DIENU NOTIEVĒŠANAS PROGRAMMA

14 dienu notievēšanas programmas opcijas:

 • Augu izcelsmes uztura plāns jeb plant based (bez dzīvnieku izcelsmes produktiem);
 • Standarta plāns (ar piena produktiem, olām un zivīm);

+ ONLINE TRENIŅI (iekļauti programmā BEZMAKSAS) slēgtā Facebook grupā, kurus vadīšu es personīgi (SK. SĪKĀKU INFO ZEMĀK).

Īsajā vasaras 14 dienu kursā jeb notievēšanas programmā Tu iegūsi daudz veselīgas un garšīgas receptes – dažāda veida salāti, biezzupas, interesantas dārzeņu un pākšaugu kombinācijas, veselīgo mafinu un pankūku receptes, kā arī iemācīties pagatavot krāsainus un garšīgus smūtijus un vēl daudz ko citu!

Kopumā, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām. Tev būs pieeja uzreiz visas 14 dienu programmas plānam – gan 3 dienu atslodzes plāns, gan uztura plāns atlikušajām 11 dienām (kopā 14 dienas).

Ko ietver 14 dienu notievēšanas programma?

 • 14 dienu uztura plānu;
 • Plānu – 3 Atslodzes dienas;
 • vienkāršas un veselīgas receptes aizņemtām sievietēm
 • iepirkumu sarakstu;
 • online konsultācijas;
 • pieeju slēgtai Facebook grupai;
 • anti-celulīta programmu (sausā birstēšanās tehnika, masāža ar dažāda veida palīginstrumentiem);
 • online spēka treniņus 2x nedēļā (un pieeju arhīvam, vairāk nekā 130 notikušie treniņi)

Izmantojot produktus no iepirkumu saraksta, varēsi ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo gatavot varēsi 2-3 dienām uz priekšu un nebūs pāri palikušu produktu.

Kādus rezultātus var gaidīt 14 dienu notievēšanas programmai noslēdzoties?

Pirmie rezultāti parasti ir redzami jau pēc atslodzes dienām un pēc tam – uzreiz pirmajai nedēļai noslēdzoties un tas ļoti motivē darboties tālāk. Par to, cik lielu svara zudumu var sagaidīt programmai nosēdzoties, esmu izveidojusi atsevišķi rakstiņu – lasi te CIK DAUDZ SVARU ES ZAUDĒŠU 28 DIENU LAIKĀ. Šoreiz piedāvāju īso vasaras kursu – 14 dienu programmu, taču ja turpināsi šo plānu un arī vingrošanu vēl 2 nedēļas, svars turpinās kristies un iegūsi vēl labāku un jau stabili noturīgāku rezultātu. Turpinot šo plānu vēl 2 nedēļas, otro reizi 3 atslodzes dienas nav jātaisa, pietiek tikai ar vienu.

Katrā ziņā, uzreiz varu pateikt to, ka svars kritīsies procentuāli no Tava liekā svara un pēc maniem statistikas datiem Tev varētu izdoties zaudēt 8 līdz 10% no Tava liekā svara, ja programmu ievērosi vēl 2 nedēļas. Piemēram, ja sver 80 kg un 15 kg būtu Tavs liekais svars, tad provizoriski, ievērojot visu, ko programma ietver, Tu varētu atbrīvoties no 6 līdz 8 kg. Pēc tam ir iespēja arī turpināt programmu nākamajā mēnesī, lai sasniegtu sev vēlamo svaru.

Lai rezervētu savu vietu šajā projektā, ir jāaizpilda pieteikuma anketa zemāk.

Piesakies dalībai projektā līdz 13.augustam.

Cena – 28 EUR 

Sākums 14.augustā (pirmdienā).

Piedāvāju divus variantus:

1.variants – 28 eiro = 14 dienu notievēšanas programma + ONLINE vingrošana grupā (treniņus vadu tiešraidē Facebook slēgtā grupā, kur tie saglabājas un vari tos izpildēt sev ērtā laikā);

2.variants – 79 eiro = 14 dienu notievēšanas programma + Individuāla treniņu programma + 1 privātā online nodarbība (Vispārīgās fiziskās sagatavotības novērtēšana pirms treniņu programmas izveidošanas) + Pieeja online grupas treniņiem visu projekta laiku (treniņu programmu izveidošu projekta noslēguma nedēļā, lai varētu turpināt vingrot patstāvīgi). Online nodarbību vadu izmantojot Skype, Whatsup vai MS Team.

Tas būs aizraujoši, jo varēsi iegūt motivāciju kopējā slēgtajā grupā Facebookā ar citiem dalībniekiem!

Treniņu grafiks:

 • Pirmdienās LIVE plkst. 10:00 – spēka treniņš 45 min + stiepšanās beigās;
 • Trešdienās LIVE plkst. 10:00 – laika treniņš 30 min + stiepšanās beigās 
 • Piektdienās LIVE plkst. 10:00 – spēka treniņš 45 min + stiepšanās beigās;
 • + arhīvā atradīsi vingrojuma kompleksu (video formātā) diastāzei

 Pieeja arhīvam (un visiem vairāk nekā 145 notikušajiem treniņiem) aizvien paliek.

Visus treniņus būs iespējams veikt atkārtoti, ne tikai tiešraidē!

Pēc pieteikuma nosūtīšanas, Tu saņemsi rēķinu un pēc tā apmaksas nosūtīšu Tev visu tālāko informāciju par 14 dienu notievēšanas programmas norisi.

Ja vēlies pieteikties tikai online vingrošanai grupā bez dalības 14 dienu notievēšanas programmā, spied uz šī teksta – VINGROŠANA ONLINE 3 X NEDĒĻĀ. Un tur aizpildi pieteikumu.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 13.augustam (svētdienai), taču JO ĀTRĀK PIETEIKSIES, JO UZREIZ VARĒSI VINGROT, KĀ ARĪ ĀTRĀK SAŅEMSI UZAICINĀJUMU SLĒGTAJAI GRUPAI UN NEBŪS NEKĀDAS AIZĶERŠANĀS UZSĀKT PROJEKTU!

14 dienu notievēšanas programmai noslēdzoties, slēgtā grupiņa tiek dzēsta un visi grupiņā ievietotie materiāli vairs nav pieejami.

Lūdzu aizpildi pieteikuma anketu (ja gadījumā neizdodas aizpildīt anketu un nosūtīt pieteikumu, lūdzu mēģiniet caur citu pārlūku vai sazinieties ar mani) :

!!! Ja neesi saņēmusi rēķinu, lūdzu, pārbaudi savu e-pasta surogātpastu (jeb “spam” mapi). Ja arī tur rēķins nav un Tu to neesi saņēmusi 12 stundu laikā no pieteikuma nosūtīšanas, lūdzu, sazinies ar mani Facebookā!!!

Šeit apkopoti biežāk uzdotie jautājumi tieši par 28 dienu programmu, taču tos var attiecināt arī uz 14 dienu notievēšanas programmu, jo programmas ir līdzīgas, tikai 14 dienu programma ir īsāka.

Biežāk uzdotie jautājumi par 28 dienu notievēšanas programmu (klikšķini uz jautājumu un uzzini vairāk):

Kāds ir iespējamā svara zudums 28 dienu laikā?

Vai es varu piedalīties 28 dienu notievēšanas programmā, ja baroju bērnu ar krūti?

Cik ilgs laiks jāatvēl ēdiena gatavošanai 28 dienu notievēšanas programmā?

Kāds ēšanas režīms jāievēro 28 dienu notievēšanas programmā?

Ko ietver 3 Atslodzes dienas?

Ko ietver “Anti celulīta programma” ?

Kas ir sausā ķermeņa birstēšanās?

Kāda veida masāža ir “Anti celulīta programmā”?