28 DIENU NOTIEVĒŠANAS PROGRAMMA

NOTIEVĒŠANAS PROJEKTS NR.80

28 dienu notievēšanas programmas opcijas:

 • Augu izcelsmes uztura plāns jeb plant based (bez dzīvnieku izcelsmes produktiem);
 • Standarta plāns (ar piena produktiem, olām un gaļu/zivīm);

+ ONLINE TRENIŅI (iekļauti programmā BEZMAKSAS 1 nedēļai) slēgtā Facebook grupā, kurus vadu es personīgi (SK. SĪKĀKU INFO ZEMĀK). Online treniņu pieeja būs 1 nedēļa, lai saprastu, vai Tevi tas interesē, un ja vēlēsies turpināt vingrot, tad varēsi piemaksāt klāt 20 eur un vingrot atlikušo projekta laiku (abonamenta cena mēnesim nākotnē ir 30 eur).

28 dienu notievēšanas programmā Tu iegūsi daudz veselīgas un garšīgas receptes – dažāda veida salāti, biezzupas, interesantas dārzeņu un pākšaugu kombinācijas, veselīgo mafinu un pankūku receptes, kā arī iemācīties pagatavot krāsainus un garšīgus smūtijus un vēl daudz ko citu! Uztura plāns tiek sadalīts pēc gadalaikiem: ziema, pavasaris, vasara un rudens. Katrā gadalaika plānā ir sezonai atbilsošas receptes. Uztura plāna ēdienkarte tiek mainīta reizi 3 mēnešos. Kopumā, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām. Katru nedēļu (4 nedēļu garumā), parasti piektdienā, slēgtajā grupiņā ievietoju jaunu uztura plānu 7 dienām.

Ko ietver 28 dienu notievēšanas programma?

 • Plānu – 3 atslodzes dienas;
 • 28 dienu uztura plānu;
 • vienkāršas un veselīgas receptes aizņemtām sievietēm
 • iepirkumu sarakstu;
 • online konsultācijas;
 • pieeju slēgtai Facebook grupai;
 • anti-celulīta programmu;
 • online spēka treniņus 3x nedēļā (ar pieeju arhīvam un vairāk nekā 150 notikušajiem treniņiem)

Izmantojot produktus no iepirkumu saraksta, varēsi ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo gatavot varēsi 2-3 dienām uz priekšu un nebūs pāri palikušu produktu.

Kādus rezultātus var gaidīt pēc 28 dienu notievēšanas programmai noslēdzoties?

Pirmie rezultāti parasti ir redzami jau pirmajai nedēļai noslēdzoties un tas ļoti motivē darboties tālāk. Par to, cik lielu svara zudumu var sagaidīt programmai nosēdzoties, esmu izveidojusi atsevišķi rakstiņu – lasi te CIK DAUDZ SVARU ES ZAUDĒŠU 28 DIENU LAIKĀ. Katrā ziņā, uzreiz varu pateikt to, ka svars kritīsies procentuāli no Tava liekā svara un pēc maniem statistikas datiem Tev varētu izdoties zaudēt 8 līdz 10% no Tava liekā svara. Piemēram, ja sver 80 kg un 15 kg būtu Tavs liekais svars, tad provizoriski, ievērojot visu, ko programma ietver, Tu varētu atbrīvoties no 6 līdz 8 kg. Pēc tam ir iespēja arī turpināt programmu nākamajā mēnesī, lai sasniegtu sev vēlamo svaru.

Lai rezervētu savu vietu šajā projektā, ir jāaizpilda pieteikuma anketa zemāk.

 CENA DALĪBAI 49 EUR

Piesakies līdz 13. aprīlim!

Sākums 15. aprīlī (pirmdienā).

Piedāvāju divus variantus:

1.variants – 49 EUR = 28 dienu notievēšanas programma + ONLINE vingrošana grupā 1 nedēļai, tai skaitā – pieeja arhīvam un visiem notikušajiem vairāk nekā 240 treniņiem. Vingro, kad vēlies vai tiešraidēs!

2.variants – 99 EUR = 28 dienu notievēšanas programma + Individuāla treniņu programma + 1 privātā online nodarbība (Vispārīgās fiziskās sagatavotības novērtēšana pirms treniņu programmas izveidošanas) + Pieeja online grupas treniņiem visu projekta laiku (treniņu programmu izveidošu projekta noslēguma nedēļā, lai varētu turpināt vingrot patstāvīgi). Online nodarbību vadu izmantojot Skype, Whatsup vai MS Team.

Tas būs aizraujoši, jo varēsi iegūt motivāciju slēgtā Telegram čatā, kurā būs pievienotas visas dalībnieces un varēšu ar jums personīgi pakomunicēt ik pārdienas un ielikt video. Agrāk bija tikai Facebooks, bet laiks iet uz priekšu un, manuprāt, čatā būs daudz reiz ātrāka informācijas apmaiņa 🙂 Visi materiāli būs ievietoti arī Telegram grupiņā un pieejami lejuplādei. Ja gadījumā Tev nav Facebook vai Telegram, tad ir iespējams arī nepiedalīties grupas čatā, bet saņemt visu projekta informāciju personīgi. Lūdzu, norādi to, aizpildot pieteikuma anketu.

Treniņu grafiks:

 • Trešdienās LIVE (ar atkārtojumu) plkst. 9:50 – laika treniņš 30 min + stiepšanās beigās;
 • Ceturtdienās LIVE (ar atkārtojumu) plkst. 10:00 – spēka treniņš 45 min + stiepšanās beigās;
 • Piektdienās LIVE (ar atkārtojumu) plkst. 9:50 – spēka treniņš 45 min + stiepšanās beigās.

Visus treniņus būs iespējams veikt atkārtoti, ne tikai tiešraidē + ir pieeja arhīvam, vairāk nekā 240 notikušajiem treniņiem Facebook grupā!

Pēc pieteikuma nosūtīšanas, Tu saņemsi rēķinu un pēc tā apmaksas nosūtīšu Tev visu tālāko informāciju par 28 dienu notievēšanas programmas norisi.

Ja vēlies pieteikties tikai online vingrošanai grupā bez dalības 28 dienu notievēšanas programmā, spied uz šī teksta – VINGROŠANA ONLINE 3 X NEDĒĻĀ. Un tur aizpildi pieteikumu.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 13. aprīlim (sestdienai).

28 dienu notievēšanas programmai noslēdzoties, slēgtā grupiņa Telegram tiek dzēsta un visi grupiņā ievietotie materiāli vairs nav pieejami.

Lūdzu aizpildi pieteikuma anketu:

!!! Ja neesi saņēmusi rēķinu, lūdzu, pārbaudi savu e-pasta surogātpastu (jeb “spam” mapi). Ja arī tur rēķins nav un Tu to neesi saņēmusi 12 stundu laikā no pieteikuma nosūtīšanas, lūdzu, sazinies ar mani Facebookā!!!

Biežāk uzdotie jautājumi par 28 dienu notievēšanas programmu (klikšķini uz jautājumu un uzzini vairāk):

Kāds ir iespējamā svara zudums 28 dienu laikā?

Vai es varu piedalīties 28 dienu notievēšanas programmā, ja baroju bērnu ar krūti?

Cik ilgs laiks jāatvēl ēdiena gatavošanai 28 dienu notievēšanas programmā?

Kāds ēšanas režīms jāievēro 28 dienu notievēšanas programmā?

Ko ietver 3 Atslodzes dienas?

Ko ietver “Anti celulīta programma” ?

Kas ir sausā ķermeņa birstēšanās?

Kāda veida masāža ir “Anti celulīta programmā”?