10 DIENU NOTIEVĒŠANAS PROGRAMMA

Atbrīvojies no liekā un iegūsti jaunu enerģiju 10 dienu laikā!

Samazini svaru, iegūsti slaidu augumu un uzlabo ādas kvalitāti!

Online vingrošanas nodarbības, ēdienkarte un anticelulīta programma!

Esmu Sintija Katkeviča, sertificēta fitnesa trenere, un šīs unikālās 10 dienu notievēšanas programmas radītāja. Kā pieredzējusi speciāliste esmu saviem klientiem piedāvājusi dažāda veida notievēšanas programmas, un bieži visām ir viens uzstādījums – vēlos ātri notievēt. Tad nu esmu izveidojusi tikai 10 dienu notievēšanas programmu, kas patiesībā uzlabos Tavu veselību, vienlaicīgi tievējot. Jo-jo efekts jeb svara atgriešanās nebūs, ja ievērosi līdzīgus principus savā ikdienā.

10 dienu laikā Tu vari:

• Samazināt svaru un iegūt slaidāku augumu: mani efektīvie online treniņi un ēdienkarte palīdzēs sadedzināt kalorijas un veidot tonizētu augumu, lai sasniegtu savu ideālo svaru.

• Uzlabot ādas kvalitāti: veselīgs uzturs pabaros ādu no iekšpuses un regulāras fiziskās aktivitātes padarīs to stingrāku.

• Paaugstināt enerģijas līmeni: programma palīdzēs regulēt cukura līmeni asinīs un uzlabos vielmaiņu, kas nodrošinās ilgstošu enerģijas pieplūdumu visas dienas garumā.

• Paaugstināt pašapziņu: sasniedzot savus mērķus un redzot pozitīvas pārmaiņas savā ķermenī, Tu jutīsies pārliecinātāka par sevi.

Programma, ko esmu izstrādājusi, ietver:

• Online grupu treniņus: Tev būs pieeja slēgtai Facebook grupai, kurā ir vairāk nekā 280 treniņi – pieejami jebkurā laikā un vietā, izmantojot datoru vai telefonu. Treniņi ir dažādas intensitātes un piemēroti ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. Nedēļas laikā Tu varēsi pieslēgties arī 2 tiešraides treniņiem (parasti notiek pirmdienā un ceturtdienā pl.8:50).

• Atslodzes dienu plāns – 3 dažādas atslodzes dienas, kuras sagatavos Tavu organismu jaunam startam. Atslodzes dienas sastāv no svaigiem augļiem, ogām, dārzeņiem, avokado – tikai augļi un dārzeņi bez graudaugiem, maizes, gaļas, piena produktiem. Šo atslodzes dienu plānu varēsi izmantot arī nākotnē, kad vēlēsies savu organismu pabarot ar vitamīniem un minerālvielām īpaši daudz.

• Ēdienkarte pilnām 7 dienām – esmu izveidojusi 2 variantus:
1. Augu izcelsmes uztura plāns:
Šis plāns ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas izmēģināt augu izcelsmes uzturu vai samazināt dzīvnieku izcelsmes produktu patēriņu. Tas            ietver garšīgas un uzturvielām bagātas receptes, kas pagatavotas no augļiem, dārzeņiem, graudiem, pākšaugiem un veselīgiem taukiem.
2. Standarta plāns:
Šis plāns ir paredzēts tiem, kas dod priekšroku tradicionālākam ēdienkartei. Tas ietver piena produktus, olas, zivis un liesu gaļu, kā arī              plašu augļu un dārzeņu klāstu.

Gan viena, gan otra ēdienkarte būs:
– Garšīga – abās ēdienkartēs ir dažādas receptes, kas padarīs katru dienu garšīgu un aizraujošu.
– Uzturvielām bagāta
– Palīdzēs samazināt svaru
– Ērta un viegli ievērojama

• Iepirkumu sarakstu: saraksts uzreiz visām 10 dienām.

• Anticelulīta programmu: Šī programma apvieno vingrojumus, masāžu un ēdienkarti, lai palīdzētu atbrīvoties no apelsīna miziņas un iegūt gludāku ādu. Anticelulīta programma ietver sausās birstēšanās tehnikas apmācību, masāžas apmācību ar dažāda veida palīginstrumentiem – par abām tēmām būs pieejams video materiāls ar pamācību.

Pievienojies 10 dienu notievēšanas programmai jau šodien: notievē, iegūsti enerģiju un atbrīvojies no celulīta!

Izvēlies savu variantu, kurš vairāk uzrunā, aizpildi pieteikuma anketu, sagaidi rēķinu e-pastā, apmaksā to un uzreiz saņemsi gan visus materiālus e-pastā, gan pieeju slēgtajai vingrošanas grupai Facebookā. Komunikācija ar mani visu 10 dienu garumā – neierobežoti, atbildēšu uz visiem Tev interesējošajiem jautājumiem par vingrošanu un ēdienkarti.

Kādus rezultātus var gaidīt izejot 10 dienu notievēšanas programmai noslēdzoties?

Pirmie rezultāti parasti ir redzami jau pēc atslodzes dienām un pēc tam – uzreiz pirmajai nedēļai noslēdzoties un tas ļoti motivē darboties tālāk. Par to, cik lielu svara zudumu var sagaidīt programmai nosēdzoties, esmu izveidojusi atsevišķi rakstiņu – lasi te CIK DAUDZ SVARU ES ZAUDĒŠU 28 DIENU LAIKĀ. Šoreiz piedāvāju super īso vasaras kursu – 10 dienu programmu, taču ja turpināsi šo plānu un arī vingrošanu vēl 2 nedēļas, svars turpinās kristies un iegūsi vēl labāku un jau stabili noturīgāku rezultātu. Turpinot šo plānu vēl 2 nedēļas, otro reizi 3 atslodzes dienas nav jātaisa, pietiek tikai ar vienu.

Katrā ziņā, uzreiz varu pateikt to, ka svars kritīsies procentuāli no Tava liekā svara un pēc maniem statistikas datiem Tev varētu izdoties zaudēt 8 līdz 10% no Tava liekā svara, ja programmu ievērosi vēl 2 nedēļas. Piemēram, ja sver 80 kg un 15 kg būtu Tavs liekais svars, tad provizoriski, ievērojot visu, ko programma ietver, Tu varētu atbrīvoties no 6 līdz 8 kg. Pēc tam ir iespēja arī turpināt programmu nākamajā mēnesī, lai sasniegtu sev vēlamo svaru.

Lai saņemtu plānu, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa zemāk.

Cena – 21 EUR 

Lūdzu aizpildi pieteikuma anketu (ja gadījumā neizdodas aizpildīt anketu un nosūtīt pieteikumu, lūdzu mēģiniet caur citu pārlūku vai sazinieties ar mani) :

!!! Ja neesi saņēmusi rēķinu, lūdzu, pārbaudi savu e-pasta surogātpastu (jeb “spam” mapi). Ja arī tur rēķins nav un Tu to neesi saņēmusi 12 stundu laikā no pieteikuma nosūtīšanas, lūdzu, sazinies ar mani Facebookā!!!

Šeit apkopoti biežāk uzdotie jautājumi tieši par 28 dienu programmu, taču tos var attiecināt arī uz 10 dienu notievēšanas programmu, jo programmas ir līdzīgas, tikai 10 dienu programma ir īsāka.

Biežāk uzdotie jautājumi par 28 dienu notievēšanas programmu (klikšķini uz jautājumu un uzzini vairāk):

Kāds ir iespējamā svara zudums 28 dienu laikā?

Vai es varu piedalīties 28 dienu notievēšanas programmā, ja baroju bērnu ar krūti?

Cik ilgs laiks jāatvēl ēdiena gatavošanai 28 dienu notievēšanas programmā?

Kāds ēšanas režīms jāievēro 28 dienu notievēšanas programmā?

Ko ietver 3 Atslodzes dienas?

Ko ietver “Anti celulīta programma” ?

Kas ir sausā ķermeņa birstēšanās?

Kāda veida masāža ir “Anti celulīta programmā”?