Efektīvi ieteikumi samazināt celulītu

Efektīvi ieteikumi samazināt celulītu.

Celulīts ir tauku uzkrāšanās zem ādas, izveidojot nevienmērīgu, grumbuļainu ādu. Šis stāvoklis bieži tiek dēvēts par “apelsīna miziņu” un ir ļoti izplatīts, it īpaši sievietēm. Celulītu var izraisīt nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs un stress. Bieži vien celulīta parādīšanos var izraisīt arī parāk cieša apģērba valkāšana.

Ir daudz veidi, kā efektīvi samazināt celulītu un par tiem pastāstīšu šajā rakstā.

Kā iedalās celulīts?

Pēc Nurnberger-Muller skalas tiek izšķirtas četras celulīta attīstības stadijas:
1. stadijā nav redzamas celulīta pazīmes uz ādas.
2. stadijā nav redzamas celulīta pazīmes, taču, saspiežot ādu plaukstās, tā kļūst nelīdzena un parādās apelsīna miziņa.
3. stadijā celulīts ir vizuāli pamanāms, kad konkrētā ķermeņa daļa ir sasprindzināta vai saspiesta, piemēram, apsēžoties.
4. stadijā celulīts ir vizuāli redzams pat tad, ja ķermeņa daļa ir pilnībā atslābināta.

Ieteikumi, kā efektīvi samazināt celulītu.

Pirmais ieteikums ir uzturs. Uzturs, kas ir bagāts ar augļiem, dārzeņiem un veselīgiem taukiem, palīdzēs uzturēt ādas elastību un mazinās celulītu. Uztura papildināšana ar B6 un C vitamīniem, kā arī ar antioksidantiem, piemēram, selēnu un cinku, palīdzēs uzlabot ādas izskatu un mazināt celulītu.

Otrais ieteikums ir regulāra fiziskā aktivitāte. Kustība palīdzēs uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, kā arī palīdzēs iegūt veselīgu svaru, kas ir svarīgs, lai samazinātu celulītu. Intensīva fiziskā slodze, kuru kombinē kopā ar spēka treniņiem ir efektīvs veids, kā samazināt celulītu.

Trešais ieteikums ir masāža. Masāža palīdz uzlabot limfas plūsmu, kas palīdz samazināt celulītu. Dažādi masāžas veidi, piemēram, sausā birstēšanās vai masāža ar kādu palīginstrumentu, var palīdzēt uzlabot ādas izskatu un mazināt celulītu. Savos notievēšanas projektos esmu ieviesusi arī Anticelulīta programmu, kur meitenēm sniedzu video padomus un pamācību, kā darboties pareizi ar dažādiem pret celulīta rīkiem.

Ceturtais ieteikums ir ūdens patēriņš. Nepietiekams ūdens patēriņš var izraisīt šķidruma uzkrāšanos organismā, kas var tieši pasliktināt celulītu. Ieteicams dzert 30 ml uz 1 ķermeņa kilogramu dienā, lai mazinātu celulītu.

Visbeidzot, piektais ieteikums ir izvairīties no nikotīna un alkohola patēriņa. Nikotīns un alkohols var pasliktināt asinsriti un limfas plūsmu, kas var pasliktināt celulītu.