Privātie treniņi Rīgā

Privātie treniņi Rīgā. Kādi ir ieguvumi trenējoties kvalificēta privātā trenera vadībā?

Personiskā pieeja un individuāla treniņa programma ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas privāto treneri. Treniņa programma tiek izstrādāta, ņemot vērā katra klienta vēlmes, vajadzības un spējas.

Privātā treniņa priekšrocība ir tā, ka treneris pievērš uzmanību, lai vingrinājums tiktu izpildīts pareizi, tādējādi, trenēšanās kopā ar privāto treneri var palīdzēt sasniegt savus mērķus efektīvāk un drošāk.

Kā norit pirmais treniņš?

Treniņa laikā tiek veikta vispārīgās fiziskās sagatavotības novērtēšana. Tieši manos, sertificētas treneres Sintijas Katkevičas, treniņos cilvēks izpilda konkrētus vingrinājumus, kurus esmu izstrādājusi tā, lai varētu noteikt ķermenī gan spēcīgākās, gan vājākās zonas. Attiecīgi pēc tam izveidoju pēc iespējas precīzāku treniņa programmu pēc kuras tālāk trenēties.

Mērķa nospraušana.

Kad cilvēks sāk trenēties, mērķis ir ļoti svarīgs, jo tas ir galvenais stimuls, kas palīdz uzturēt motivāciju. Katram cilvēkam var būt atšķirīgs mērķis – kādam tas var būt pirmo piecu kilometru noskriešana, citam – piecu kilogramu zaudēšana, savukārt citam – piedalīties fitnesa sacensībās. Treneris palīdz izvirzīt reālistiskus un konkrētus mērķus, un sadalīt ceļu uz galveno mērķi mazākos posmos, kas palīdz sekot līdz izaugsmei un uzturēt motivāciju, lai nepadotos.

Privātais treniņš kā konsultācija.

Ja plāno doties uz grupas nodarbībām, privātais treniņš var būt ļoti noderīgs, jo treneris parādīs un iemācīs, kā pareizi veikt populārākos vingrinājumus un kā darboties ar brīvajiem svariem un citu sporta inventāru. Treneris var iepazīstināt arī ar trenažieriem un pastāstīt, kurām muskuļu grupām tie ir domāti.

Vai treneris pastāstīs, ko ēst, lai sasniegtu mērķi?

Parasti treneris pastāsta arī par pareizu uzturu, kas ir ļoti svarīgs faktors, lai sasniegtu mērķus. Treneris var palīdzēt izstrādāt uztura plānu, kas atbilst cilvēka individuālajām vajadzībām un mērķiem, piemēram, uzlabot fizisko veiktspēju, zaudēt svaru vai uzaudzēt muskuļus.

Treneris var sniegt padomus par to, kā pareizi kombinēt makro un mikronutrientus, iekļaut pietiekamu daudzumu olbaltumvielu, ogļhidrātu un veselīgos taukus uzturā. Treneris izstāstīs, kuri būs tie produkti, kas kavēs mērķu sasniegšanu un kā no tiem izvairīties.

Treneris bieži tiek izvēlēts ne tikai praktisku, bet arī psiholoģiska atbalsta dēļ. Katram cilvēkam ir savs iemesls, kādēļ atrast privāto treneri. Citam treneris nepieciešams, lai palabotu treniņa kļūdas, motivētu, iedrošinātu. Savukārt citam var būt vairāk psiholoģiskie iemesli – bailes vienam pašam doties uz sporta zāli pirmo reizi un tml. Svarīgi ir atrast piemērotu treneri – treneri ar kuru “saskanēs”. Kad izvēlaties treneri, ir svarīgi pārliecināties, ka viņam ir atbilstoša izglītība un kvalifikācija. To, vai trenerim ir sertifikāts ir iespējams pārbaudīt sporta reģistrā lsfp.lv, ievadot konkrētā trenera vārdu un uzvārdu.

Ja vēlies pieteikties privātajam treniņam Rīgā, raksti man Facebookā SINTIJA KATKEVICA!

Privātos treniņus pasniedzu Rīgā, MEDICĪNAS CENTRĀ / SPORTA KLUBĀ ULTRA FITNESS A.Čaka ielā 145 (ir stāvvieta).