Vingrošana mājās jeb online

Vingrošana mājās jeb online vingrošana. Kādi ir ieguvumi vingrojot mājās nevis sporta zālē?

Vingrošana mājas apstākļos var būt grūtāka nekā vingrojot grupās vai ar trenera palīdzību. Vingrošana mājās jeb online vingrošana ir kļuvusi aizvien populārākā pēdējos gados, to, protams, veicinājusi arī pandēmija, kā rezultātā daudzi cilvēki šobrīd strādā no mājām.

Online vingrošanai ir daudz priekšrocības, salīdzinājumā ar vingrošanu sporta zālē, tomēr tā var būt grūtāka, jo nepieciešama liela disciplīna, lai treniņus neizlaistu.

Kādi ir ieguvumi vingrošanai mājās?

Pirmkārt, vingrot mājās ir ērti, jo to var darīt jebkurā laikā. Tam var daudz ērtāk atrast laiku un ieviest savā ikdienas grafikā, nemainot esošo darba/mājas režīmu.

Otrkārt, vingrošana mājās vidrīzāk būs izdevīgāks (lētāks) variants nekā sporta zāle. Nav jāmaksā sporta zāles abonaments vai nodarbību abonaments, kas visbiežāk ir dārgāk nekā vingrot online sertificēta trenera pavadībā.

Treškārt, nav jāiegādājas sporta zāles apavi un sporta tērps, jo vari vingrot savā mīļākajā un ērtākajā apģērbā. Vasarā, kad ir karsts, vari vingrot īsos šortos un nekautrēties par savu izskatu, ja neesi to vēl ieguvusi tādu, kurā jūties brīvi!

Ceturtkārt, vingrošana mājās ir īpaši piemērota tiem, kuriem sporta zāle nav tuvumā. Piemēram, ja dzīvo tālāk no pilsētas, tad online treniņi ir lielisks variants!

Visbeidzot, vingrot mājās ir lieliska iespēja visām māmiņām, kuras dzīvojas pa mājām kopā ar bērniem! Arī bērnus var iesaistīt vingrošanā!

Kopumā, vingrošana mājās ir lieliska alternatīva sporta zālei, kas ir pieejama jebkurā laikā un ir ļoti izdevīga! Uzlabo savu fizisko formu un veselību, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan naudu!

Par ko nedrīkst aizmirst vingrojot mājās?

  • Labākais variants ir izvēlēties treniņus, kas ir atbilstoši fiziskai sagatavotībai, spējām un to var noteikt kvalificēts treneris (ar sertifikātu). Ar treneri Tev ir iespēja komunicēt un izstāstīt par vingrošanas ierobežojumiem, ja tādi būs dēļ kādas problēmas, piemēram, ceļu sāpēm un tml. Treneris būs arī tā persona, kura Tev sniegs motivāciju vingrot.
  • Ja esi iepriekš bijusi fiziski aktīva, tad papildus intensitātei un slodzei būs jāiegādājas minimāls sporta inventārs, bet to noteiks treneris. Piemēram, nelielas hantelītes, mini vingrošanas gumija, vingrošanas bumbiņa.
  • Ja nevari sekot tiešraides treniņiem, ieteicams ieviest regulāru laiku, kad trenēsies, lai sevi disciplinētu un neizlaistu treniņus!
  • Neaizmirsti par telpu vēdināšanu pirms/pēc treniņa! Vasarā vari izmantot arī ventilatoru, lai nepārkarstu!
  • Netrēnējies uzreiz pēc ēšanas!

Vingro kopā ar mani!

Ja vēlies vingrot kopā ar mani – Sintiju Katkeviču, tad piesakies maniem online treniņiem, kurus vadu 3 x nedēļā, ar iespēju vingrot atkārtojumā, aizpildot pieteikuma anketu – PIETEIKŠANĀS ONLINE VINGROŠANAI.